GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lock 5518158
nr 551 8158
Lock
1700-tal, Kina, Famille rose, dia 23
Kondition: nagg, spricka/ sprickor
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 november 2008
kl 16:09:57
100 kr
200 kr
200 kr